Блог

Стрічка Tesa у друкарській справі

Вибір стрічки Tesa для гофровиробництва, офсетного друку та інших сфер

Виготовлення та обробка рулонного матеріалу, зрощення паперу, плівок, монтаж під час виготовлення пакування – це лише декілька функцій та можливостей продукції Tesa. Ми вже розповідали Вам, які саме види монтажної стрічки Tesa для вузькорулонного та широкоформатного флексодруку найкраще обрати. Тепер саме час поговорити про інші види продукції надійного європейського бренду – монтажну стрічку Tesa для гофровиробництва, офсетного друку, монтажу та допоміжну. Обирайте правильну продукцію для своєї справи разом з нами!

Read more

Хімія і допоміжні матеріали для поліграфії

Хімія для поліграфії: проявники, змивки, активатори в “Екотеп”

Усі, хто займаються друкарською справою не перший рік, чудово знають: будь-які матеріали – чи то основні, як, наприклад, фарба, папір або лак, чи то допоміжні – слід обирати ретельно та відповідально. Поліграфічна хімія та допоміжні матеріали – важлива складова цього вибору. Адже віддаючи перевагу якісним проявникам, змивкам чи активаторам, ви дбаєте про справність та довговічність служби вашого обладнання, офсетних пластин і т.п. Розкажемо, яку саме хімію для поліграфії ви можете замовити в “Екотеп”, які її властивості та призначення.

Read more

Плівка для гарячої ламінації

Стандартні ВОРР плівки для гарячої ламінації в “Екотеп” 

Біаксіально орієнтована пропіленова плівка, чи скорочено BOPP плівка, є найпопулярнішим продуктом для тих, хто шукає матеріал для захисту своєї друкованої продукції. Кожен вид біаксіально орієнтованої пропіленової плівки має свої параметри в залежності від сфери застосування. У цій статті поговоримо про стандартні ВОРР плівки для гарячої ламінації, купити в “Екотеп” які ви можете просто зараз! Саме вони чудово підходять для подальшого друку, порізки і ламінації.    

Read more

УФ лаки компанії Sia Baltink

УФ лаки LABITEX: європейський вибір для Вашої друкарської справи

Підбір матеріалів для поліграфічної промисловості – це ретельний пошук брендів, яким можна довіряти. Важливий принцип роботи для компанії “Екотеп” – відбирати для Вас продукцію тих виробників, які з відповідальністю ставляться до процесів контролю за якістю сировини, слідують європейським стандартам виготовлення продукції та дбають про її екологічність. Щоб Ви могли зробити свій вибір, зважаючи на потреби свого бізнесу, вважаємо необхідним знайомити Вас детальніше з поліграфічними матеріалами, які ми рекомендуємо! Розповімо про УФ лаки LABITEX від латвійського виробника Sia Baltink.

Read more

Особливості гарячого тиснення фольгою

Фольга для гарячого тиснення: переваги та види

Технологія тиснення – важливий та багатофункціональний процес у друкарській справі. Раніше ми вже знайомили вас з методом холодного тиснення та розповідали про фольгу, необхідну для його здійснення. Сьогодні поспілкуємось про особливості гарячого способу, а також з’ясуємо, яка фольга для гарячого тиснення підійде для вашої друкованої продукції!

Read more

Стрічка Tesa у друкарській промисловості

Tesa: стрічка для монтажу флексоформ при флексодруці

Історія бренду Tesa розпочалась понад 100 років тому. Це більше ніж століття пошуків, розробок, досліджень та створення продуктів, які покликані допомагати в роботі фахівцям з багатьох галузей – автомобільної та будівельної промисловостей, виробництва та транспортування побутової техніки та електронних приладів, і, без сумніву, паперової та друкарської промисловостей. Ми підготували кілька статей про продукцію Tesa, які будуть корисні тим, хто займається друкарською справою. А почнемо знайомити вас з продукцією німецького бренду зі стрічки Tesa для монтажу флексоформ для флексодруку.

Read more

Ізопропанол для автохімії

Ізопропіловий спирт для незамерзайки: якісні матеріали для виробників автохімії 

Найчастіше ми говоримо про розхідні матеріали для друкарської справи – якісні та ретельно дібрані, які в змозі ефективно задовольнити потреби бізнесу. Проте, як багатьом відомо, у нашій товарній лінійці є матеріали, спектр сфер застосування яких значно ширший за межі видавничо-поліграфічної справи. В першу чергу, це – ізопропіловий спирт – надійний та високоякісний помічник у сферах фармацевтики, медичних досліджень, металургії, деревообробки та, звісно, автохімії. Насправді, галузей застосування ізопропанолу значно більше, однак, сьогодні наша розмова присвячена саме пошуку найкращих складових для продукції виробників автохімії. 

Read more

Лакування поліграфічної продукції

Масляний лак Brancher: властивості, переваги, особливості 

Якісний друк на професійному обладнанні з використанням найкращих розхідних матеріалів – це, безумовно, найважливіша вимога до друкованої продукції, яку висувають Ваші клієнти. Однак, важко переоцінити важливість післядрукарської обробки поліграфічної продукції. У цифрову добу споживач стає більш вибагливим, і поліграфічна продукція має відповідати його очікуванням. Яку роль у цьому відіграє лакування? З’ясуємо у цьому матеріалі. 

Read more

Дисперсійні та синтетичні клеї

Клеї для палітурних робіт та поліграфії

Палітурні роботи є завершальними у поліграфічному процесі. Саме завдяки їм Ваші клієнти тримають у руках готову друковану продукцію, у зручному та звиклому вигляді – книги, рекламні брошури, журнали та ін. Не менш важливим є і виготовлення якісних картонних коробок, пакувань, у яких готова продукція прямує від виробника до замовника. Що об’єднує ці роботи? У нашій новій статті ми спробуємо дати вичерпну відповідь, адже у перерахованих друкарських і виробничих процесах використовують клеї для поліграфії. Ми розповімо більше про клеї для палітурних робіт та виготовлення коробок, а також порадимо найкращі матеріали для Вашого бізнесу, доступні в компанії “Екотеп”!

Read more

Пластини для офсетного друку

CtP пластини в “Екотеп”: кращі матеріали для якісного друку

Ціллю розвитку друкарських технологій є не лише досягнення найкращих результатів в отриманні готової друкованої продукції, а й оптимізація процесів на всіх етапах. Виготовлення друкарських форм офсетного друку – це базове завдання, від успішного виконання якого залежить, чи буде ваша продукція надрукована. Технологія CtP дозволяє виготовляти друкарські форми ефективніше, адже виключила будь-які проміжні етапи, такі як виготовлення фотоформ. Ми розкажемо більше про технологію CtP для офсетного друку та офсетні пластини, які дозволять Вам отримувати винятково чітке та якісне зображення!

Read more