Блог

Ізопропіловий спирт: застосування речовини в медицині та дезінфекції

Ізопропіловий спирт (ІПС) став ключовим елементом у виробництві медичних засобів та дезінфекційних розчинів, завдяки своїм унікальним хімічним властивостям. Придбати абсолютований ізопропіловий провідних європейських виробників ви можете, звернувшись за послугами до менеджерів компанії “ЕкоТеп”. Наш товар можна використовувати в тому числі і в галузі медицини.

Read more

Ламінація – невід’ємна складова поліграфії

Процедура ламінування – це важлива техніка в області друку. Вона дозволяє не лише підвищити захисні функції товару, але й приносить внесок в дизайн друкованої продукції. Сьогодні ми розглянемо роль ламінації в процесі захисту матеріалів і в її можливостях для креативних рішень.

Read more

Уф-лаки з Особливими Ефектами: гарне дизайнерське рішення

У світі друку та графічного дизайну технології постійно вдосконалюються, вносячи нові можливості для створення цікавих та неповторних образів. Один із цікавих напрямків – уф-лаки з різноманітними ефектами, що дозволяють перетворити звичайний друк у витвір мистецтва.

 

 

 

 

Read more

Ізопропіловий спирт: як замовити великі об’єми товару

На сьогоднішній день ізопропіловий спирт застосовують в різних сферах, від медицини до виробництва та побуту. З метою задоволення цих потреб, ми раді представити Вам нашу послугу гуртових (оптових) поставок ізопропілового спирту, що відповідає найвищим стандартам якості. Ми можемо привезти індивідуально під клієнта будь-який об’єм товару.

Read more

USP-грейд (United States Pharmacopeia-grade) пропіленгліколь: основні переваги

Пропіленгліколь, також відомий як 1,2-пропандіол, є хімічною речовиною, яка має широкий спектр застосувань у фармацевтиці, харчовій промисловості, косметичній та хімічній промисловості. Однак, якщо ви розглядаєте використання пропіленгліколю в медичних або фармацевтичних продуктах, важливо звертати увагу на якість і чистоту цієї речовини. USP-грейд пропіленгліколь відіграє ключову роль у забезпеченні безпечності. У цій статті ми розглянемо, що саме означає USP-грейд пропіленгліколь та його важливість для різних сфер застосування.

Read more

Пропіленгліколь: Ключ до Інновацій та Стабільності в Виробництві

У світі, де технології швидко розвиваються і змінюються, постійний пошук нових матеріалів і ресурсів для виробництва стає нагальною задачею. Пропіленгліколь – це один з таких матеріалів, який варто вивчати і розглядати як потенційний ключ до інновацій та стабільності в різних галузях виробництва.

Read more

Зелений Друк: Ініціативи для екологічного друку та Збереження Природи

Індустрія поліграфії та друкарства постійно розвивається, проте, у світлі зростаючої обізнаності щодо екологічних питань, компанії стають більш відповідальними щодо свого впливу на навколишнє середовище. У цій статті ми розглянемо, чому компанії зосереджують увагу на сталості у сфері друку, використанні відновлюваних матеріалів та зменшенні впливу на довкілля.

Read more

Кольорова фольга для гарячого тиснення

Яскрава, блискуча та стильна – саме так можна охарактеризувати кольорову фольгу для гарячого тиснення, яка є справжнім хітом серед дизайнерів та друкарів. Дана технологія вже змінює уявлення про те, як можна надрукувати зображення або текст на папері, картоні та інших матеріалах.

У чому особливість цієї фольги? Перш за все – її різнобарв’я. Коли раніше гаряче тиснення обмежувалося лише золотим або срібним кольорами, тепер ви можете вибрати з широкого спектру кольорів – від блискучих металіків до матових та навіть прозорих варіантів.

Read more

Друкарні: З Історії до Інновацій

Історія Клауса Гутенберга – Революція у Світі Друкарства

За початку 15-го століття, Клаус Гутенберг, житель німецького міста Майнц, втілив свою мрію в реальність – створивши першу комерційну друкарню, яка змінила спосіб розповсюдження інформації. До того часу книги писались вручну, що зробило їх надзвичайно дорогими та важкодоступними. Проте Гутенберг придумав геніальний спосіб друку, використовуючи металеві літери, які можна було змінювати та поєднувати для створення тексту. І так, на світ з’явилась “Гутенбергівська Біблія” або “Біблія Майнцька” – перша надрукована книга в історії. Цей прорив перетворив релігійні, культурні та наукові джерела інформації, дозволяючи зберігати та передавати знання наступним поколінням.

 

Read more

Duvilax 20/46: Універсальний клей для паперової промисловості та поліграфії

У світі виготовлення книг і поліграфії важливе значення має вибір правильного клею, який забезпечить міцне та надійне склеювання матеріалів. Один з таких клеїв, що зарекомендував себе у цій сфері – Duvilax 20/46. Його воднодисперсійна формула та універсальність роблять його незамінним інструментом у виготовленні якісних книжкових виробів.

Read more