УФ лаки Laner: особливі пропозиції для Вашої друкованої продукції

Як і у будь-якій іншій сфері, в поліграфічній справі постійно відбуваються зміни, спричинені пошуком нових, більш ефективних технологій. І хоча УФ лакування не назвеш новітнім винаходом, воно зберігає лідерські позиції в обробці та оздобленні готової друкованої продукції і сьогодні. Оберіть правильні УФ лаки, використайте кілька лаків з різними ефектами в оформленні свого продукту, і успіх гарантовано! Розповімо про УФ лаки Laner: цьому виробнику точно знайдеться, чим вас приємно здивувати.

Візерунки, створені з використанням УФ лаку фото

Можливості технології УФ лакування 

УФ лакування є найбільш надійним способом оздоблення та захисту друкованої продукції від зовнішніх впливів. Особливість УФ лаків полягає у тому, що вони надзвичайно зручні у використанні та з легкістю стануть частиною звичного для вас процесу роботи. Адже практично всі з них можна наносити як “по сирому” – на завершальній стадії процесу друку, так і після нього – вже на сухий відбиток. 

За допомогою лаків УФ закріплення можна здійснювати як суцільне, так і вибіркове лакування (детальніше – у матеріалі про продукцію UVline). Також можна досягти цікавого та привабливого результату при комбінуванні різних за властивостями лаків в оздобленні одного виду продукції – за рахунок отриманого в результаті візуального і тактильного ефекту. 

Власне, саме завдяки УФ лакам можлива реалізація однієї з найбільш привабливих технологій в післядрукарській обробці – гібридного чи то пак drip-off лакування. Під час цієї технології на задруковану матовим лаком поверхню наносять глянцевий УФ лак, що утворює особливу текстуру – наприклад, у вигляді крапель. З таким рельєфом і упаковка, і книга, і рекламна брошура виглядає значно привабливіше, при цьому зберігаючи захисні властивості. 

Різні види лаків УФ закріплення дозволяють робити гарну та нестандартну друковану продукцію будь-яким способом – і у процесі шовкодруку, і при офсетному друці і т.д. Про властивості та переваги УФ лаків читайте в статті про продукцію Sia Baltink. А ось про особливі пропозиції досвідченого та надійного турецького виробника Laner поговоримо далі. 

УФ лакування фото

Властивості УФ лаків Laner 

Широку лінійку матеріалів УФ закріплення для поліграфії та пакувальної промисловості продукує турецька компанія Laner. Серед пропозицій можна знайти чудові варіанти для офсетного, флексографічного, шовкотрафаретного друку. 

УФ лаки Laner мають низку важливих переваг:

 • є надзвичайно легкими для нанесення
 • гарантують високий рівень блиску
 • мають низький розхід 
 • є стійкими до подряпин та стирання
 • демонструють дуже добрі результати адгезії до більшості поверхонь
 • наділені слабким запахом
 • не жовтіють 

Приємно вражають види пропонованих матеріалів: компанія виробляє глянцеві і матові УФ лаки, а також спеціальні – з ефектом тиснення, глітеру, перламутру, піску та ін. 

УФ лаки Laner в “Екотеп”: найкращі пропозиції 

В компанії “Екотеп” ми пропонуємо найкращі зразки лаків УФ закріплення для створення стильної та стійкої до зовнішніх впливів упаковки та іншої друкованої продукції. Серед матеріалів Laner радимо звернути увагу на низку позицій.

Якщо ви шукаєте високоглянцевий лак для лакувальних машин, гарні результати продемонструє CY-VG 50

Для друку шляхом шовкотрафарету чудово підійде високоглянцевий УФ лак на основі епоксидного акрилу CY-SG 95. Його перевагою є можливість застосування на дуже різних поверхнях – це і папір, і картон, і плівки на основі PVC, BOPP, PP, PE та ін. Він швидко висихає, створює бездоганно чисте покриття та забезпечує надійний захист поверхні друкованої продукції. 

При офсетному друці для нанесення лаку на поверхню через зволожуючий апарат слід використовувати високоглянцевий УФ лак CY-OG 120, а ось для фарбового апарату при офсетному нанесенні підійде CY-OG 250 від Laner. 

Серед УФ лаків зі спеціальними ефектами, доступними у нас є: 

 • CY- Pearl – УФ лак з ефектом перламутру для флексо/трафарет/ лакувальної секції 
 • CY- Effect – особливий та приємний на дотик лак з ефектом піску для шовкотрафарету 
 • CY- Emboss – з ефектом рельєфу для шовкотрафарету 
 • CY- Glitter – з ефектом глітерного блиску, що також підійде для шовкотрафарету

Дізнайтесь більше про пакування та асортимент лаків UV закріплення за посиланням

Щоб отримати консультацію та замовити необхідні матеріали, зверніться до менеджерів компанії “Екотеп”.

Обирайте найкраще та сміливо експериментуйте для досягнення сучасних та цікавих результатів!