Спеціальні плівки для гарячої ламінації 

Якщо ви маєте справу з друкованою продукцією – журналами, книгами, пакуванням – ваша щоденна праця потребує пошуку найкращих рішень для їхнього захисту і оздоблення. У виконанні цих завдань надзвичайно допомагають плівки для ламінації. Існує їх чимало, і вибирати найкращу слід з урахуванням цілей, які необхідно досягти, виду ламінування, що застосовуватиметься та вимог, які ви ставите до готової друкованої продукції. Раніше ми вже говорили про стандартні та металізовані види плівки, а сьогодні пропонуємо звернути увагу на дещо особливе – спеціальні плівки для ламінації. 

Властивості спеціальних плівок для гарячої ламінації  

Ваша упаковка та інша друкована продукція, зокрема журнали, щоденники, рекламні матеріали можуть виглядати гарно та ефектно, не втрачаючи свої якісні властивості. Якщо ви шукаєте надійні плівки для гарячої ламінації, ми радимо звернути увагу на ці матеріали, адже вони:

  • демонструють чудові захисні можливості від впливу зовнішніх чинників;
  • здатні захистити вашу продукцію від механічних пошкоджень;
  • надають виробу бажаний візуальний ефект, в залежності від того, яку ви обираєте плівку – глянцеву чи матову, особливу – наприклад, голографічну;
  • мають гарну адгезію та зберігають свою якість під час подальшої післядрукарської обробки;
  • показують добру стійкість до розтягування у поздовжньому і поперечному напрямках;
  • стійкі до розривів.

Однак, спеціальні плівки мають різні характеристики, склад та призначення. Компанія “Екотеп” радо допоможе вам обрати з асортименту саме ті матеріали, які максимально задовольнять потреби вашого бізнесу.

Спеціальні плівки для ламінування від Derprosa  

Надійний бренд, який ми впродовж багатьох років радимо нашим клієнтам – це Derprosa. Асортимент спеціальних плівок від цього виробника вражає: тут є і люмінесцентна металізована DERPROSA Soft touch (30 mic), що дозволяє досягти вражаючого голографічного ефекту та зберегти унікальну властивість “м’якого дотику”, і незвична чорна DERPROSA Soft touch BOPP (32 mic), а ще плівки з ефектом запобігання подряпин, металізованим блиском, ефектом піску. Детальніше про плівки Derprosa, доступні у нас, ви можете довідатися зі спеціальної статті.

Спеціальні плівки для гарячого ламінування Ultralen   

Також чудово себе зарекомендували плівки від німецького виробника Ultralen. Тим, хто шукає особливого ефекту для своєї друкованої продукції – чи то книг, чи то щоденників та ін. – ми радимо ULTRALEN Linen (50 mic). Ця плівка демонструє прекрасну стійкість у процесі ламінування під впливом тиску і температур, має прекрасні оптичні властивості, показує надійну міцність, непідвладну розтягуванню і розривам. Special BOPP ULTRALEN Linen підходить для ламінування паперу та робить обкладинки ваших виробів надзвичайними, завдяку лляному ефекту. 

Голографічна плівка Kaimei

Цікавий та якісний варіант спеціальної плівки для гарячого ламінування – KAIMEI Holografic. Матеріали цього виробника призначені для ламінування паперу, картону, пластику, фольги та чудово підходять для подальшої обробки – лакування і тиснення. Ця плівка з голографічним ефектом захистить зображення на вашій друкованій продукції та надасть їй особливого блиску.

Отримайте фахову консультацію, звернувшись до наших менеджерів, та обирайте винятково якісні та надійні матеріали для своєї справи в “Екотеп”!