Холодне та гаряче тиснення фольгою: який метод обрати?

Технологія тиснення у друкарській справі застосовується вже не одне сторіччя: згадайте старі фоліанти, корінці яких прикрашають вишукані написи золотом. Звісно, що раніше таку розкіш могли дозволити собі не всі. Однак, у наші дні тиснення фольгою – технологія звична та необхідна для безлічі бізнесів. Приваблива етикетка, вишукана обкладинка, естетичне пакування – усі ці речі важко уявити сьогодні без оздоблення фольгою. Та існують різні методи здійснення цієї технології – холодне тиснення та гаряче, а відтак постійно постає питання – який метод обрати для конкретних цілей. Якщо ваша мета – з’ясувати, який спосіб підходить найкраще для вашої справи, ми готові у цьому допомогти!

Фольга для гарячого і холодного тиснення 

Перш ніж розказати про переваги, недоліки та особливості кожного з методів, маємо завірити: немає поганої технології, однак, бувають недостатньо якісні матеріали. Важливо зауважити, що надійна та перевірена фольга для тиснення – це головний крок назустріч бажаному результату. Обрати потрібні матеріали ви завжди можете в “Екотеп”. Ми пропонуємо купити фольгу для гарячого тиснення в Україні, а також придбати фольгу для холодного тиснення за приємними цінами. 

Надати вичерпну інформацію про будь-який товар з асортименту компанії та професійну допомогу у виборі фольги саме для вашого бізнесу допоможуть наші спеціалісти.

Тиснення фольгою у поліграфії: метод гарячого тиснення та його специфіка 

Метод гарячого тиснення є надзвичайно популярним у різних сферах бізнесу. Застосувати його можна на тонкому папері, звичайному та гофрованому картоні, пластику. Головна вимога – аби матеріал, який оздоблюється, витримував тиск та високі температури.  

Приємно дивує широкий вибір фольги для гарячого тиснення – можна вибрати глянцеву чи матову, стандартну золоту чи срібну, або ж оригінальну та особливу – кольорову і голографічну. 

Метод гарячого тиснення фольгою

Сфери застосування гарячого способу тиснення

Щоб обрати той чи інший метод оздоблення фольгою, потрібно вивчити досвід застосування та його здобутки. Гаряче тиснення фольгою дозволяє створювати пакування та етикетки для продукції преміум-класу: зображення виглядає напрочуд якісно та дорого. Найпоширеніші сфери застосування:

  • пакування та етикетки для напоїв, зокрема алкоголю;
  • пакування для кондитерських виробів та шоколаду вищого ґатунку;
  • оздоблення пакувань для косметики, парфумерії та фармакології;
  • упаковка для електроніки;
  • візитки, вітальні листівки, рекламні матеріали.   

Надзвичайно важливо, що гаряче тиснення застосовується для маркування та захисту покупця від підробки. За його допомоги позначають оригінальні вина та інші спиртні напої, тютюнові вироби, предмети розкоші і навіть банкноти. 

Загалом, маркетингові дослідження доводять, що пакування та інша друкована продукція, оздоблена шляхом гарячого тиснення, викликає у кілька разів більше уваги та довіри споживачів. 

Холодне тиснення фольгою: особливості та призначення

Великі тиражі – чудова причина звернути увагу на холодний метод. Велика кількість екземплярів друкованої продукції, що оздоблюється у холодний спосіб, дозволяє суттєво знизити витрати на цю частину післядрукарської обробки продукції. На відміну від гарячої технології, де застосовується тиск і температурний вплив, холодна технологія здійснюється із використанням спеціального УФ клею та фольги. Загалом технологія холодного тиснення реалізується довше, є більш витратною та дає чудову якість

Важливо, що лише цей метод підійде для оздоблення матеріалів, що не витримують впливу температур, наприклад, для роботи з плівкою – поліетиленом, поліпропіленом та ін. Серед переваг методу – швидкість виконання робіт, висока продуктивність та доступність розхідних матеріалів. 

Метод холодного тиснення фольгою

Сфери застосування холодного тиснення фольгою 

Холодне тиснення – чудове рішення для виготовлення самоклеючої етикетки для харчової і нехарчової продукції, пакування, недорогої рекламної продукції, візиток, комерційної продукції – наприклад, фірмових блокнотів. 

 

Отримайте фахову пораду в “Екотеп”, що допоможе оцінити потреби та цілі вашої справи та обрати правильну фольгу.