Про нас

Екотеп – все для поліграфії

Поява сучасної поліграфії в Україні та створення компанії Екотеп – процеси, що відбувалися одночасно. День у день ми аналізуємо нові виклики та умови для ведення бізнесу, адже прагнемо відповідати очікуванням наших клієнтів та партнерів. Ми бачимо наш цільовий ринок наповненим професійно вибраними продуктами високої якості та розуміємо цінність високого рівня сервісу. Ми продаємо, консультуємо, ділимося досвідом: ми працюємо для Вас!

Основним нашим продуктом є якісне надання послуг клієнтам для забезпечення безперебійного та якісного виробництва

Наші переваги

2201-03

Ми відстежуємо технології, новинки та тренди і забезпечуємо своїх клієнтів усім необхідним для роботи офсетної типографії.

family

Завдяки оптовим контрактам з постачальниками, ми пропонуємо замовникам якісний товар за доступною ціною.

2201-01

Для нас не буває другорядних клієнтів, незалежно від того, що вони купують, у яких кількостях та як часто.

Наші особливості


Компанія Екотеп – це своєрідний поліграфічний супермаркет. Однак, ми ніколи не залишаємо клієнта один на один з проблемою та застосовуємо індивідуальний підхід.

Наш принцип – не просто продавати, а надавати професійну технологічну підтримку. Ми допомагаємо підбирати розхідні матеріали та розповідаємо, як з ними працювати.


Ми працюємо тільки з якісною продукцією, пропонуємо перевірені матеріали, яким довіряють наші клієнти, і розвиваємо інноваційні  продукти і напрями, що мають високий ринковий потенціал.


Ми пропонуємо лише надійні бренди

Наші партнери