Стандартні ВОРР плівки для гарячої ламінації в “Екотеп” 

Біаксіально орієнтована пропіленова плівка, чи скорочено BOPP плівка, є найпопулярнішим продуктом для тих, хто шукає матеріал для захисту своєї друкованої продукції. Кожен вид біаксіально орієнтованої пропіленової плівки має свої параметри в залежності від сфери застосування. У цій статті поговоримо про стандартні ВОРР плівки для гарячої ламінації, купити в “Екотеп” які ви можете просто зараз! Саме вони чудово підходять для подальшого друку, порізки і ламінації.    

стандартні BOPP плівки для ламінації

Стандартні ВОРР плівки у поліграфії

ВОРР плівка, в залежності від виду та товщини, широко застосовується у пакуванні харчових і нехарчових продуктів, промисловості і журнально-книжковій галузі. Також матеріал чудово зарекомендував себе у сфері зовнішньої реклами. 

Використання ВОРР плівки для ламінації друкованої продукції дозволяє надати картону, паперу та іншим матеріалам, що задруковуються, високого блиску та хімічної стійкості. Зазвичай, для гарячої ламінації використовують ВОРР плівку товщиною 20-27 мкм, глянцеву і матову, яка не деформується та не втрачає свої властивості під впливом тиску і температур. ВОРР плівки гарячої ламінації надають захисні властивості обкладинкам книг та журналів, картонній упаковці для косметики, харчовому пакуванню – роблять їх міцними і довговічними. Ламінація створює бар’єр для вологості, захищає надруковане зображення від механічних пошкоджень, надає привабливого вигляду друкованій продукції. 

Плівки BOPP для гарячого ламінування: Coatall Films

Плівка ВОРР Coatall – це високоякісні матеріали преміум-класу для гарячого ламінування, створені одним із лідерів ринку – індійською компанією Coatall Films. Якщо ви шукаєте якісні матеріали для ламінування друкованої продукції, радимо купити ВОРР плівку Coatall  в “Екотеп”. 

Плівки Coatall мають відмінні оптичні властивості, стійкість до розривів та розтягування, гарантують міцне та візуально ідеальне скріплення з папером, картоном та іншими матеріалами. Плівка Coatall є прозорою та, завдяки якісному покриттю екструзією, під впливом механічного тиску та температури забезпечує високоякісну адгезію.  

В нашій компанії ви можете придбати різні плівки для ламінації Coatall: глянцеву або матову, товщиною 20, 22, 25, 27 mic.

Плівки BOPP для гарячої ламінації від Derprosa

BOPP films Derprosa

Задовольнити найвибагливіші вимоги щодо якості ламінації друкованої продукції можуть BOPP плівки Derprosa. Іспанський бренд створює широку лінійку матеріалів, тож клієнт завжди може знайти саме той, що підходить для його майбутньої продукції. Якщо говорити про плівки для гарячої ламінації, то для досягнення гарного візуального ефекту та міцності ви можете купити Derprosa Film High Efficiency Gloss товщиною 22 мкм, що гарантує суперщільну адгезію та вишуканий глянець, або класичне рішення – Derprosa Film High Efficiency Matte (теж 22 мкм). 

Крім цих двох варіантів в асортименті “Екотеп” доступні Derprosa standard gloss (24 мкм) та Derprosa standard matt (27 mic). 

 

Дізнатись про інші види плівки для ламінації, доступні для придбання в “Екотеп”, ви можете на сторінці категорії товару.

Для замовлення матеріалів та отримання детальної консультації з їхнього підбору, зверніться до наших менеджерів.