Natura V – серія фарб для виготовлення харчової упаковки

Обираючи фарби для друку книг, періодики чи рекламної продукції видавець та замовник віддають перевагу яскравим, стійким матеріалам, що не бояться зовнішніх впливів та пошкоджень. Однак, коли мова йде про створення упаковки для харчових продуктів, зона відповідальності розширюється. Вкрай важливо вибрати фарбу придатну саме для цієї цілі – безпечну, без різкого запаху та з низькою міграцією. Саме такими властивостями наділена серія офсетної масляної фарби Natura V – ваш надійний помічник у роботі з харчовим пакуванням. Якими властивостями наділені ці офсетні фарби від Brancher, як з ними слід працювати та чому саме їх варто замовити в “Екотеп” – дізнайтеся!

Офсетні фарби Natura V: пантон фото

Офсетні фарби Natura V в “Екотеп”

Серія Natura V від французької компанії Brancher – це перевірена роками застосування та офіційно сертифікована продукція для виготовлення харчової упаковки. Слід розуміти, що попри усю безпечність фарба призначена для друку на тій стороні первинного чи вторинного пакування, що безпосередньо не контактує з самим продуктом. Серія Natura V – це тріада, пантони Natura V, а також лаки і допоміжні матеріали, без використання яких неможливе створення упаковки для продуктів, що відповідає всім необхідним нормам та якостям.

Усі харчові пантони виготовляються з харчових інгредієнтів, і сертифікат німецької лабораторії ISEGA засвідчує придатність використання серії масляних офсетних фарб Natura V для створення пакування продуктів. Ви можете купити фарбу Natura V в “Екотеп”, зокрема замовити потрібні харчові пантони, які ми змішуємо для своїх клієнтів.    

Особливості фарби для харчової упаковки Natura V

Щоб зробити свій вибір з впевненістю, виробник харчової упаковки має переконатися, що всі матеріали відповідають нормам. Ми систематизували основні особливості масляних фарб Natura V від Brancher для вас. Отож, ці спеціальні офсетні фарби:

  • наділені вкрай слабким запахом у порівнянні зі звичайними фарбами, що є однією з найважливіших вимог;
  • не містять у своєму складі мінеральних масел, а також канцерогенних і токсичних речовин, натомість створені на рослинних компонентах;
  • мають низьку міграцію компонентів та не містять пігментів, яким властиво мігрувати, що дозволяє максимально убезпечити харчовий продукт.

Також, у Natura V є низка переваг, що будуть цінними безпосередньо для тих, хто працює з друком упаковки, адже ці фарби:

  • мають високу криючу здатність;
  • довго не засихають у фарбувальному апараті;
  • демонструють прекрасну стабільність на машині. 

Якісна та безпечна фарба – лише один з поліграфічних матеріалів, необхідних для створення пакування харчових продуктів, хоча і надзвичайно важливий. Щоб властивості обраної серії від Brancher зберігались під час друкарського процесу, вкрай важливо правильно підібрати й інші розхідні матеріали, а також професійно організувати процеси друку, не порушуючи технологій. З цього приводу виробник дає кілька рекомендацій, з якими і ми радимо ознайомитися нашим клієнтам.  

Рекомендації щодо використання фарби для харчової упаковки від Brancher 

Навіть найкращі та найбезпечніші фарби, що використовуються для оздоблення харчового пакування, не можуть безпосередньо контактувати з продуктом. Однак, правильно організований процес друку дозволяє зробити виріб екологічним та на 100% придатним для упаковки їжі. Виробники офсетної фарби Brancher радять клієнтам, які обрали фарбу Natura V, використовувати разом з нею й допоміжні матеріали саме цієї серії. Таке поєднання гарантуватиме якісний та надійний результат. 

Надзвичайно важливим для виготовлення упаковки харчових продуктів є й вибір основи – паперу, картону тощо. Власне, саме від основи залежатиме, чи реалізуються на максимум безпечні властивості фарби. Тому варто подбати про те, щоб обрана основа сама по собі не була схильна до сильної міграції, а також не мала хімічного складу, якому властиво мігрувати. Обирайте лише ті матеріали, які адаптовані та призначені для виготовлення харчового пакування. 

 

Серія Natura V – це поліграфічні матеріали, яким ви можете довірити найвідповідальніші завдання. Для отримання індивідуальної фахової консультації та підбору фарби, звертайтесь до нас у зручний час!