Клей для поліграфії та створення харчової упаковки

Яскраві коробки та пакунки у магазинах змушують покупців обирати той чи інший товар. Зазвичай, люди думають про якість самого продукту, який згодом їстимуть, і часто сприймають пакування просто як привабливе оформлення. Однак, створення упаковки для харчових продуктів – це, в першу чергу, не про дизайн та маркетинг, а про пошук безпечних розхідних матеріалів, які у більшій чи меншій мірі контактуватимуть з їжею. Якщо ви виготовляєте харчову упаковку і для вас важливо подбати про її беззаперечну якість, наша стаття про клей для поліграфії Mekol 1330 точно принесе користь!

Синтетичний клей для поліграфії Mekol 1330 від компанії Mitol

Розмірковуючи про вибір поліграфічних матеріалів для харчової упаковки та згадуючи серію фарб Natura V від Brancher, ми наголошували, що якість результату залежить від усіх розхідних матеріалів. Тобто, безпечність виробу можна оцінювати лише наприкінці – досліджуючи завершене пакування. Однак, слід визнати: якщо всі необхідні матеріали – папір, картон, а також фарба та клей є безпечними, то і готова упаковка потішить результатом. Звісно, не менш суттєвим є дотримання технологій виробництва. 

У компанії “Екотеп” ви завжди можете придбати дисперсійні та синтетичні клеї, що демонструють чудову адгезію на різних поверхнях. Та який саме клей слід обрати для виготовлення харчової упаковки? Один з перевірених та найбільш якісних варіантів на ринку – це клей для поліграфії Mekol 1330, який, згідно Регламенту ЄС 1935/2004 може контактувати з продуктами харчування. 

Синтетичний клей Mekol 1330 підходить для склеювання очищених поверхонь типу ПП та Пе з пластифікованими паперовими пакетами, картоном, лакованими поверхнями. Згідно з законодавчими нормативами ЄС даний клей підходить для створення харчової упаковки. Та експерти попереджають: попри відповідність нормам та безпечність матеріалу, все ж не слід допускати його прямого контакту з продуктами харчування, за винятком місць склейки та країв. 

Особливості клею Mekol для виготовлення упаковки харчових продуктів

Обираючи потрібні матеріали для створення упаковки, ви маєте бути впевненими у їхній якості. Клей Mekol 1330 є перевіреним на практиці матеріалом, а наступні декілька фактів стануть переконливим аргументом “за” застосування даного продукту у вашій справі!

  • Mekol 1330 є придатним для виготовлення упаковки продуктів харчування полівінілацетатним адгезивом на водній основі. До його складу не входять мінеральні нафтовуглеводи, канцерогенні, мутагенні, тератогенні речовини, а також сировини, що, згідно Регламенту ЄС 1907/2006 підпадають під перелік особливо загрозливих речовин.
  • Mekol 1330 є адгезивом для склеювання паперової упаковки. Його призначення – скріпити дві поверхні. При дотриманні усіх технологій та норм, адгезив не має контактувати з продуктами напряму або ж ймовірність прямого контакту має бути зведена до мінімуму. Можливим є обмежений контакт з деякими видами сухих, водянистих та жирних продуктів, за умов дотримання всіх норм виробничого процесу пакування). 
  • тест на міграцію – обов’язковий. Усі розхідні матеріали, що використовуються для створення харчової упаковки, повинні мати низьку міграцію та практично не мати специфічного запаху. Та експерти і виробники адгезиву попереджають: тест на міграцію слід проводити вже на завершеній упаковці.

Отримати фахову консультацію та пораду щодо вибору клею для харчової упаковки ви можете, звернувшись до наших менеджерів. Довіряйте лише перевіреним часом та досвідом виробництва матеріалам!