Ізопропіловий спирт – якісна основа вашого антисептика

Ізопропанол віддавна використовують у дуже різних галузях. З його додаванням виготовляють зволожуючі розчини для друкарської справи, згадувані нами морозостійкі склоомивачі в автохімії і т.п. Та сьогодні використання ізопропілового спирту на часі як ніколи, адже саме він є одним з найпопулярніших інгредієнтів для виготовлення дезінфектора для рук. Рецептура антисептика з використанням ізопропанолу схвалена ВООЗ, оскільки шляхом багатьох наукових досліджень доведена його безсумнівна ефективність. 

Дезінфектор, рука фото

Ми розкажемо, чому дезінфектор для рук на спиртовій основі – найбільш надійний спосіб боротьби з мікроорганізмами, що опиняються на руках та поверхнях, які нас оточують, а також порадимо, який ізопропіловий спирт купити для виготовлення антисептика.

Ефективний антисептик: ізопропіловий спирт – рекомендована ВООЗ складова 

Всесвітня організація охорони здоров’я затвердила спеціальну інструкцію щодо виробництва антисептиків для рук. Експерти одноголосно стверджують, що створення дезінфектора на основі спирту – єдиний ефективний спосіб виготовлення антисептичної рідини, що дійсно здатна впоратися з задачею швидкої та дієвої боротьби зі шкідливими мікроорганізмами. 

Отож, найбільш відомими є дві рецептури – на базі етанолу та на основі ізопропілового спирту. Обидві мають низку переваг:

 • швидкий вплив на мікроорганізми з мінімальним ризиком виникнення резистентності до дії розчину із вмістом якісного спирту, взятого у потрібній пропорції;
 • можливість застосування будь-де – і вдома, і на роботі, і у місцях, де не створені умови для інших способів гігієни рук;
 • здатність покращувати процедуру гігієнічної обробки рук (доповнювати звичне миття), зокрема у медичних закладах, де чистота особливо важлива;
 • безпечність використання засобів, зроблених надійними виробниками, із чітким контролем якості виробництва.

І хоча обидва види спирту дозволені для використання у виготовленні антисептичних рідин, ми однозначно радимо своїм клієнтам застосовувати саме ізопропіловий спирт для дезінфекторів. Він швидко розчиняється та за умов зовнішнього застосування практично не потрапляє в організм, здійснюючи лише зовнішній антибактеріальний вплив. 

Рецепт антисептика на основі ізопропанолу 

Будь-яке виготовлення дезінфекційних засобів – і для індивідуальних потреб вдома, і, тим більше на масовому виробництві – вимагає дотримання інструкцій чи то пак затверджених експертами рецептур. Пропонуємо і вам ознайомитися зі складовими антисептика на основі ізопропілового спирту та їхніми пропорціями. 

Отож, для створення дієвої речовини в домашніх умовах або на виробництві вам потрібно:

 • не менше 70% ізопропанолу з чистотою не нижче 99.7%
 • перекис водню 3%
 • гліцерин 98%
 • стерильна дистильована або охолоджена кип’ячена вода
 • можна додавати ефірні олії – у якості ароматизатора     

Ідеальна пропорція такого дезінфектора для рук на 10 літрів становить:

 • 7515 мл ізопропілового спирту
 • 417 мл перекису водню 
 • 145 мл гліцерину
 • 1923 мл води

Контроль виробництва полягає не лише у вимірюванні вмісту спирту спиртометром по завершенню виробництва, а перш за все – у початковій перевірці якості складових. Оскільки ключовий інгредієнт дезінфектора – це спирт, ви маєте бути впевнені у його якості, про яку, зазвичай, свідчить сертифікат. Швидко та надійно купити ізопропіловий спирт, перевіривши його сертифікати якості, ви можете в компанії “Екотеп”.   

А зараз детальніше розповімо про асортимент ізопропанолу, доступний для придбання. 

Ізопропіловий спирт Shell (Нідерланди) 

Ізопропіловий спирт Shell сьогодні використовують для виготовлення дезінфекторів у всьому світі. Поширеність продукту та його міжнародне визнання свідчить про якість та ефективність. Ми раді повідомити, що відтепер купити ізопропанол в Україні від компанії Shell можна і в “Екотеп”! Обравши саме цей продукт, ви отримаєте якісний спирт чистотою 99.9%. 

Ізопропіловий спирт Ineos Solvents (Німеччина)

Високоякісний ізопропанол для антисептичних рідин пропонує і наш багаторічний партнер – німецька компанія Ineos Solvents. Продукт можна придбати у будь-якій зручній для вас тарі – 10, 200 або 1000 л. Ми гарантуємо чистоту продукту 99.9%, а також дійсно вигідну та справедливу ціну. 

Ізопропанол для антисептиків (Китай)

Окрім спирту з Німеччини та Нідерландів, у нас ви можете обрати якісний ізопропанол з Китаю. Його чистота становить не менше 99.97% і він також чудово підійде для виробництва дезінфекційних засобів для рук. 

Дізнатись ціни та купити ізопропіловий спирт, запропонований у нашій компанії, ви можете, сконтактувавшись з нашими менеджерами.