Ізопропіловий спирт для незамерзайки: якісні матеріали для виробників автохімії 

Найчастіше ми говоримо про розхідні матеріали для друкарської справи – якісні та ретельно дібрані, які в змозі ефективно задовольнити потреби бізнесу. Проте, як багатьом відомо, у нашій товарній лінійці є матеріали, спектр сфер застосування яких значно ширший за межі видавничо-поліграфічної справи. В першу чергу, це – ізопропіловий спирт – надійний та високоякісний помічник у сферах фармацевтики, медичних досліджень, металургії, деревообробки та, звісно, автохімії. Насправді, галузей застосування ізопропанолу значно більше, однак, сьогодні наша розмова присвячена саме пошуку найкращих складових для продукції виробників автохімії. 

незамерзайка

Сезон незамерзайки: те, що потрібно вашому клієнту

Осінь-зима – час, коли автомобілісти особливо активно турбуються про стан своєї автівки. Тому підбір якісної автомобільної хімії – одне з найважливіших завдань, що постає перед власниками авто. Незамерзайка – рідина-склоомивач, що здатна витримувати низькі температури та при цьому не гірше виконувати очищувальні функції, ніж засоби для літнього періоду – чи не перший пункт у списку покупок. 

Усе більше автомобілістів приймає рішення не робити концентрат незамерзайки домашнього приготування, адже завжди є ризик помилитися з пропорціями, що призведе до замерзання рідини у бачку склоомивача. Натомість вони звертаються до професійної автохімії, і лише у руках виробника є усі можливості сформувати довіру до своєї продукції та отримати постійних замовників. Для того, щоб вашу продукцію обирали знову та радили іншим, рекомендуємо надавати перевагу винятково якісним та перевіреним на практиці складовим, таким як ізопропанол. Купити ізопропіловий спирт для виробництва склоомивача ви можете в компанії “Екотеп”, звернувшись до наших менеджерів.

Склоомивач зимовий: незамерзайка на ізопропіловому спирті

Рідини-склоомивачі можуть мати різний склад, однак, ми завжди радимо своїм клієнтам використовувати саме ізопропіловий спирт. Хтось згадає альтернативу – етиловий, метиловий спирти, однак, вибір автохімії – це вибір не лише на користь певного результату, а ще й пошук вигідних та безпечних рішень. З-поміж названих варіантів, ізопропанол – це найкраще рішення: доступне по ціні, безпечне для здоров’я.

ізопропанол

Ізопропіловий спирт разом з дистильованою водою, поверхнево-активними речовинами (ПАР) та ароматизаторами утворюють готовий концентрат незамерзайки. Незамерзайка, у складі якої є ізопропанол, дійсно чудово очищає скло від забруднень – піску, снігу, нафтових сполук, а завдяки взаємодії з іншими складовими концентрату ще й від жирів та інших складних та неприємних забруднень. Головна властивість незамерзайки на ізопропіловому спирті – здатність не замерзати у бачку склоомивача навіть при показниках температури -20 / -30 С. 

Інколи серед недоліків використання ізопропілового спирту в автохімії називають досить різкий запах, однак, він є абсолютно безпечним для здоров’я, та за допомоги ароматизаторів, що входять у склад незамерзайки для скла авто, стає практично непомітним. Серед важливих переваг використання спирту ізопропілового у складі незамерзайки – позитивний вплив на роботу насосу в системі склоомивача.   

Виготовлення незамерзайки: де купити ізопропіловий спирт

Виробникам автомобільної хімії компанія “Екотеп” пропонує купити ізопропіловий спирт, виготовлений у Німеччині (INEOS) або Польщі. При замовленні ви можете обрати необхідне пакування. Також, якщо ви вирішили купити ізопропанол у нас, ви можете розраховувати на швидку та надійну доставку у будь-яку точку України!

Обирайте лише якісні розхідні матеріали для свого бізнесу, а ми з радістю із цим вам допоможемо.