Металізовані плівки для ламінування: особливості та різновиди

Плівки для ламінування – надзвичайно популярний продукт, що зарекомендував себе надійністю та функціональністю. Сьогодні важко уявити обкладинку, етикетку чи пакування не оздоблене таким “захисним екраном” від вологи, забруднень, світла та інших чинників. Однак, не слід забувати, що плівки виконують ще й важливу оздоблювальну функцію. І тоді власники бізнесу шукають дещо особливе: наприклад, металізовані плівки для ламінування

металізована плівка фото

Види металізованих плівок  

Металізовані плівки для ламінації поділяють на такі види:

  • Metallized silver – срібна
  • Metallized gold – золота
  • Metallized holographic – голографічна
  • Metallized color – кольорові.

Металізовані плівки мають привабливий вигляд та наділені високим глянцем, що, безумовно, робить друк на їхньому тлі більш яскравим та якісним.  

Застосовувати металізовані плівки, в залежності від їхнього різновиду, властивостей та призначення, можна у процесах як холодної, так і гарячої ламінації. Всі металізовані плівки базуються на PET основі. Товщина плівок для гарячого ламінування знаходиться в діапазоні 22-25 мікрон, для холодного ламінування – 12-18 мікрон. PET основа, на відміну від BOPP плівок, дає можливість довше зберігати коронарний заряд на поверхні. Також вона менше деформується в процесі ламінування.

Пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом металізованих плівок в компанії “Екотеп” та обрати найкращий варіант для себе. 

Металізовані плівки для ламінування KAIMEI (Китай)  

Чимало різновидів металізованих плівок для холодної та гарячої ламінації пропонує китайський виробник KAIMEI:

  • PET gold/silver 22 мік – стандартна золота і срібна плівка;
  • PET holographic 22 мік – металізовані плівки з візуальними голографічними ефектами (ефект бензин, бите скло, лінза і т.д.)
  • PET colorfilm 22 мік – кольорові плівки з металізованим ефектом. 

Металізовані плівки для ламінування Coatall (Індія)  

Надійні та якісні матеріали для холодної та гарячої ламінації пропонує індійський бренд плівок Coatall. Thermal PET gold/silver 24 мік та Coatall wet PET gold/silver 12 мік. 

Металізовані BOPP плівки для ламінування Derprosa (Іспанія)

Міцні та надійні металізовані плівки для ламінації виготовляє іспанський бренд Derprosa. Для холодної технології радимо використовувати звичайну срібну або золоту плівку товщиною 20 мікрон та матову Derprosa wet silver matt – також 20 мікрон. Чудовий вибір становить і металізована плівка для холодного ламінування Derprosa wet gold Soft touch (22 mic), що є особливо м’якою на дотик. 

Для гарячого ламінування слід обрати глянцеву або матову срібну плівку товщиною 30 мікрон, а також золоту 30 мікрон. Для тих, хто шукає надійний захист для виробу від подряпин та прагне надати поверхні оксамитової м’якості у нас є ще одна позиція – Derprosa thermal gold Soft touch (32 mic). 

 

Також нагадуємо, що у нашому асортименті є стандартні BOPP плівки та спеціальні. 

Якщо ви не впевнені у своєму виборі – яку ж купити металізовану плівку для ламінування – зверніться за допомогою до наших менеджерів.