Матеріали і сервіси

Поліграфічні матеріали та супутні послуги

25 років ми працюємо на ринку поліграфічних матеріалів. Весь цей час ми не стоїмо на місці, а розвиваємо бізнес, завдяки чому зберігаємо довіру постійних клієнтів і залучаємо нових замовників. Важлива частина роботи нашої команди полягає в тому, щоб вивчати ринок витратних матеріалів і потреби друкуючих підприємств. Крім того, ми регулярно відстежуємо тенденції і формуємо оптимальну продуктову лінійку товарів. Все це ми робимо для того, щоб Ви могли придбати поліграфічні матеріали, які підходять саме для Вашої справи!

У компанії Екотеп ви можете придбати поліграфічні матеріали в 12 категоріях: УФ-фарби, УФ-лаки, клеї, лаки, палітурні матеріали, фольга, фарби для офсетного друку, монтажні стрічки Tesa, плівка для ламінації, офсетні пластини, ізопропіловий спирт, хімія і допоміжні матеріали. Також своїм клієнтам ми надаємо послуги змішування фарб (Львів) та порізки фольги (Львів, Харків).

Ознайомтесь з широким асортиментом витратних матеріалів у нас на сайті і скористайтеся контактами, щоб отримати професійну консультацію і зробити замовлення!

Appearance: 4 columns, 4:3 cropped and description on hover 3D