Новинки LABITEX в “Екотеп”: УФ лаки для поліграфії, меблів та ПВХ  

Зробити друковану продукцію більш привабливою зовні, а ще забезпечити їй стійкий захист від хімічних та механічних пошкоджень, дозволяє технологія УФ лакування. Та УФ лаки зарекомендували себе не лише у поліграфії: якісна продукція УФ полімеризації активно застосовується і у промисловості. Відтепер в компанії “Екотеп” ви можете купити не тільки УФ лаки для поліграфії, а й надійні розхідні матеріали для меблів та ПВХ. Ми з радістю познайомимо вас з новинками УФ лаків LABITEX від SIA Baltink, доступних в “Екотеп”!

лаки УФ закріплення

УФ лаки для поліграфії виробника SIA Baltink

Високоякісну європейську продукцію для УФ лакування виготовляє компанія SIA Baltink з Латвії. Раніше ми вже розповідали про лаки УФ закріплення LABITEX, які радимо використовувати нашим клієнтам для трафаретного, офсетного друку та флексо/лакувальної секції. В залежності від ефекту, якого необхідно досягти, ви можете вибрати матовий або суперматовий, глянцевий чи суперглянцевий лак. Деякі з традиційно представлених позицій в “Екотеп” придатні для тиснення, а деякі ще й наділені особливими ефектами, що роблять друковану продукцію більш цікавою та унікальною в очах споживачів.

Відтепер ви можете знайти у нашому асортиментів новинки УФ лаків LABITEX. Можливо, вони будуть корисними і для вашого бізнесу!

УФ лак для поліграфії LABITEX UV 736 BF

Якщо ви шукаєте якісне глянцеве покриття для захисту друкованої продукції від хімічно агресивних продуктів і середовищ, що підходить для флексографічного нанесення, радимо купити УФ лак LABITEX UV 736 BF. Цей матеріал має високу швидкість висихання та демонструє підвищену стійкість до хімічних впливів. 

LABITEX UV 908 SD    

Чудові декоративні можливості демонструє лак УФ полімеризації LABITEX UV 908 SD. Цей структурний матовий лак підходить для застосування у флексографічній секції та нанесення за допомоги машини плоского трафаретного друку. Оздобивши ним папір, картон чи готові для цього невбираючі основи, можна реалізувати цікаві дизайнерські рішення. Ефект “піску”, властивий цьому лаку, зробить поверхню готового виробу шорсткою, а відтак оригінальною.   

Лак УФ закріплення LABITEX UV 470 S HB

Отримати якісне та особливе високорельєфне зображення дозволяє використання глянцевого УФ лаку LABITEX UV 470 S HB, що надає друкованій продукції спеціального ефекту. Наноситься цей лак методом плоского трафаретного друку та забезпечує високий підйом зображення, чіткі краї дрібних елементів друку та чудовий глянець. Найкраще підходить для картону та підготовлених невбираючих основ.  

LABITEX UV 436 S

Якщо ви шукаєте якісні розхідні матеріали для суцільного лакування, зверніть увагу на універсальний лак УФ-полімеризації від SIA Baltink LABITEX UV 436 S. Найкраще його наносити за допомоги трафаретної друкарської машини, а приємно здивує те, що однаково гарні результати його застосування можна отримати на всіх видах основ. Матеріал забезпечує високий глянець. 

УФ лаки для меблів та ПВХ

Як ми зазначали на початку, УФ лакування актуальне не тільки для поліграфічної справи. Виробник SIA Baltink пропонує також продукцію європейської якості для промислових цілей, зокрема покриття ПВХ та меблів. Розповімо, які розхідні матеріали для промисловості ви можете придбати тепер і у нашій компанії, звернувшись до менеджерів.

Покриття УФ закріплення для ПВХ   

Вам потрібно купити УФ лаки для ПВХ? Надійні варіанти пропонує латвійський виробник. Тим, хто працює з етикеточним папером, ламінованим картоном і синтетичними основами PP, PE, PVC, OPP, чудово підійде високоглянцевий лак LABITEX UV 33. За допомоги флексографічної секції, лакувальної машини чи секції матеріал бездоганно наноситься. Серед його особливостей – гарантія якісного глянцю та покращене розтікання поверхнею без нагріву.  

Ще один високоглянцевий лак УФ полімеризації, який ви знайдете у нас – LABITEX UV 60. Він, як і попередній, підходить для оздоблення невбираючих та активованих невбираючих основ, але відрізняється високою білизною лакової плівки.   

Покриття УФ закріплення для меблів LABITEX

Перш ніж купити розхідні матеріали для обробки меблів, радимо ознайомитися з їхніми властивостями. Так, для оздоблення плоских елементів меблів, що призначені для приміщень та подальшого нанесення УФ лаків для меблів, можна використовувати матовий в’язкий лак-грунт LABITEX UV 97 MAT. Його важливими властивостями є стійкість до стирання та інших механічних пошкоджень. Найкраще зарекомендував себе у роботі з натуральним деревом. Інший доступний варіант меблевого грунту з покращеною здатністю до шліфування – LABITEX UV 10. Головними особливостями даного покриття є висока міцність та стійкість до механічних впливів.

Окрім грунтів, вам знадобляться і УФ лаки для меблів. Отримати шовковисту на дотик поверхню та забезпечити дерев’яним виробам надійний захист від подряпин та відколів дозволить LABITEX UV 8 MAT. Цей прозорий акрілатний лак УФ закріплення слід застосовувати як фінішний матеріал в обробці плоских елементів у внутрішніх приміщеннях. 

Ще один подібний матеріал – лак для меблів LABITEX UV 9 MAT. Для нього характерна підвищена твердість і прекрасна стійкість до відколів і подряпин. 

 

Обирайте найкращі матеріали на нашому сайті, відповідно до ваших потреб і очікувань!