Вибір стрічки Tesa для гофровиробництва, офсетного друку та інших сфер

Виготовлення та обробка рулонного матеріалу, зрощення паперу, плівок, монтаж під час виготовлення пакування – це лише декілька функцій та можливостей продукції Tesa. Ми вже розповідали Вам, які саме види монтажної стрічки Tesa для вузькорулонного та широкоформатного флексодруку найкраще обрати. Тепер саме час поговорити про інші види продукції надійного європейського бренду – монтажну стрічку Tesa для гофровиробництва, офсетного друку, монтажу та допоміжну. Обирайте правильну продукцію для своєї справи разом з нами!

Монтажна стрічка Tesa

Стрічка Tesa для гофровиробництва 

Гофровиробництво – сфера, що постійно розвивається, а ціллю кожного власника такого виробництва, без сумніву, є виготовлення найкращої продукції у кінцевому результаті. Виробництво гофрокартону і гофротари потребує використання винятково якісних матеріалів у процесі виготовлення: лише тоді можна говорити про конкурентоспроможний продукт – міцний та стійкий до зовнішніх впливів.

У компанії “Екотеп” ми радимо своїм клієнтам обирати для гофровиробництва саме продукцію Tesa. Наприклад, спеціальні стрічки Tesa 50605 та 50607 бездоганно впораються з задачею зрощування підкладки і гофри. Завдяки своїм клейовим властивостям, вони забезпечують міцну та надійну адгезію навіть при підвищених температурах. Для зрощування шорстких поверхонь, таких як картон і гофрокартон, слід обрати Tesa 51575

Також у нашому асортименті ви знайдете матеріали для кріплення фотополімерних форм на циліндр (Tesa 64602, 64604, 64606), що відрізняються за товщиною. Більше детально про них та їхні характеристики ви можете дізнатися у відповідній категорії товарів.            

Монтажні стрічки Tesa для офсетного друку 

20 років тому вперше було здійснено запуск продуктів лінійки Easy Splice. Ця унікальна технологія по якості є практично незамінною для усіх, хто цінує швидкість та якість з’єднання матеріалів при зміні рулонів. 

У нас, в компанії “Екотеп”, завжди доступні найкращі зразки монтажної стрічки, що передбачають зрощування на ходу в процесі офсетного друку. Це – Tesa 51800 Easy Splice та 51808 Easy Splice, що відрізняються товщиною, та мають особливу клейову формулу. Завдяки своїм властивостям, ці матеріали витримують високі температури сушки та мають розривну полосу, яка з легкістю відшаровується при завершенні чергового рулону паперу без загрози для друку. 

Для зрощування внахлест ви можете обрати монтажну стрічку потрібної ширини, з доступних у нас – Tesa 51912, 51913, 51917

Стрічки Tesa для монтажу

Чимало важливих функцій у друкарській справі можуть виконувати стрічки для монтажу. Зокрема їх ефективно використовують для зрощування плівки під час фотодруку, приклеювання літографій, на певних етапах виготовлення пакувань та етикеток.

Наприклад, доступна в нашому асортименті прозора Tesa 4129 з основою з ПЕТ плівки є надзвичайно стійкою до вологи та може використовуватися для захисту країв виробу, зрощення фотонегативів та інших задач. Інший вид плівки для монтажу – Tesa 4206 – чудово захистить виріб від впливу світла та часу, підійде для захисту етикеток, які оздоблюють тару для хімікатів та можуть зазнавати їхнього впливу. Tesa 4972 стане у нагоді для монтажу, адже є двосторонньою, має ПЕТ плівку в основі та містить надійний та якісний акриловий клей.  

Також у нас Ви можете замовити допоміжну монтажну стрічку, яка стане у нагоді під час гарячого тиснення, завдяки своїй термостійкості, а також пакувальну. 

 

Довіряйте професіоналам – обирайте бренди, що підтверджують свою якість впродовж десятиліть та постійно вдосконалюються. Щоб купити продукцію Tesa в Україні, зверніться до наших менеджерів просто зараз!