CtP пластини в “Екотеп”: кращі матеріали для якісного друку

Ціллю розвитку друкарських технологій є не лише досягнення найкращих результатів в отриманні готової друкованої продукції, а й оптимізація процесів на всіх етапах. Виготовлення друкарських форм офсетного друку – це базове завдання, від успішного виконання якого залежить, чи буде ваша продукція надрукована. Технологія CtP дозволяє виготовляти друкарські форми ефективніше, адже виключила будь-які проміжні етапи, такі як виготовлення фотоформ. Ми розкажемо більше про технологію CtP для офсетного друку та офсетні пластини, які дозволять Вам отримувати винятково чітке та якісне зображення!

Особливості технології CtP для офсетного друку

Швидко, надійно, якісно – саме так реалізується найефективніша технологія виготовлення друкарських форм в поліграфії. Технологія CtP (дослівно – “Computer to Plate”) витіснила традиційну технологію виготовлення форм для друку, адже дозволила переносити зображення, створене у спеціальному комп’ютерному додатку, одразу на CtP пластину – без необхідності виготовлення фотоформи. 

Технологія CtP має чимало переваг:

  • скорочення виробничого циклу – технологія “з комп’ютера на пластину” позбавляє необхідності експонувати фотоформу та здійснювати решту процесів, пов’язаних з нею. Відтак виробництво готової продукції відбувається швидше, що особливо актуально для сфери виготовлення рекламних листівок, щоденних газет та іншої термінової продукції;
  • економічна вигода – виготовлення фотоформи за традиційною технологією є економічно невигідним, коли мова про малі та середні тиражі. Однак це лише найочевидніший аргумент. Налагоджена CtP технологія не потребує стільки обладнання, скільки традиційна, дозволяє економити електроенергію та оптимізувати роботу персоналу.
  • підвищення якості зображення, що відтворюється – копіювальні процеси більше не здійснюються, а відтак зображення на формах виходить більш точним.
  • зменшення собівартості готової продукції – мінімізуються технічні відходи витратних матеріалів (папір, фарба).
  • підвищується точність виробничого процесу – більшість етапів роботи автоматизуються, а ризик виникнення помилок зменшується (наприклад, форми виготовляються за допомоги прямого експонування, відтак можна уникнути помилок, які виникали при монтажі плівок).
  • екологічність – скорочення та спрощення виробничого циклу нівелює потребу в обробці плівок хімічними речовинами.

Серед наведених вище особливостей CtP технології Ви неодмінно знайдете суттєві для Вашої справи переваги. А тепер саме час дізнатися, які саме CtP пластини краще використовувати в офсетному друці.

Офсетні термальні CtP пластини та їхні особливості

У CtP технології використовуються різні види пластин – фотополімерні, срібловмісні та термальні. Серед перерахованих типів термальна технологія прямого експонування друкарських форм є найбільш молодою і, в той же час, найпопулярнішою. 

Суть термальної технології полягає у місцевому тепловому впливі лазерного променя на матеріал. Точки зображення генеруються на поверхні CtP пластини, при цьому реагує матеріал лише на інфрачервоне випромінювання, а не на будь-яке світло у приміщенні. Тому, термальні пластини для CtP є надзвичайно зручними, адже роботи з ними можна проводити в незатемненому приміщенні. 

Термальні пластини JRT CtP

Своїм клієнтам компанія “Екотеп” рекомендує використовувати термальні пластини JRT CtP. Позитивні пластини CtP AMAZON JRT THERMAL PLATE виготовляють в Китаї на сучасному виробництві, що дозволяє реалізувати у готовій продукції європейські стандарти якості. Пластини JRT CtP наділені високою стабільністю, швидко досягають балансу фарба / вода, мають напрочуд високу тиражестійкість.

Позитивні термочутливі пластини JRT CtP для офсетного друку чудово впораються з середніми та великими тиражами найрізноманітнішої продукції, зокрема – високолініатурної комерційної та пакувальної. 

CtP AMAZON JRT THERMAL PLATE – це якісний та надійний товар за помірну ціну. Дізнайтесь більше про товар у відповідній категорії сайту. Щоб офсетні пластини купити, зв’яжіться з нашими менеджерами.