Фарба Brancher – запорука якісного і стабільного офсетного друку

Обираючи розхідні матеріали для поліграфії, сучасний клієнт прагне придбати товар, що відповідає високим стандартам якості. Коли мова про фарбу для офсетного друку, це вкрай важливо: великі тиражі друкованої продукції мають відповідати макету, а відтак передача кольору повинна бути точною та стабільною. Французький бренд Brancher чудово зарекомендував себе як виробник винятково якісної та екологічної фарби для листового офсетного друку. Розповімо детальніше про особливості, склад продукції Brancher, а також ті зразки, які ви можете придбати в “Екотеп” для своєї друкарської справи!

Фарба Brancher: товар, безпечний для людини і навколишнього середовища

Створювати конкурентну продукцію, що відповідає сучасним вимогам друку, та дбати про екологію і безпеку навколишнього середовища – вже багато років поспіль французька компанія Brancher успішно виконує обидва завдання. Оскільки офсетний друк активно задіюється у виготовленні упаковки, зокрема харчової, питання безпеки є дуже важливим.

Максимальна частка продукції компанії – це сировина, що відновлюється. Фарба для офсетного друку Brancher містить рослинні масла (масло льна, сої), розчинники на рослинній основі та смоли (рапс, каніфоль), модифікатори реології з природних джерел (гірська порода каолін).

Масляні фарби для листового офсетного друку бренду Brancher

Масляні фарби для офсетного друку є в’язкими та насиченими за кольором, що дозволяє виконувати головне завдання офсетного друку: передавати насичене зображення за умов, що шар фарби є тонким.

До складу масляної фарби входить:

  • пігмент, який дозволяє отримувати бажаний колір зображення, відповідно до заявленого в дизайні макету майбутньої продукції;
  • сполучна речовина, що утворює плівку та забезпечує закріплення фарби на поверхні відбитку;  
  • розчинник;
  • додатки, які надають цінні якості для певних друкарських цілей та продукції, що задруковується.

Масляні фарби Brancher підходять для друку на різноманітних поверхнях, зокрема використовуються у виготовленні харчового пакування.

Розкажемо детальніше про деякі види масляної фарби Brancher, доступні в “Екотеп”.

Серія масляних фарб NATURA V

Дана продукція створена для друку харчової упаковки. Тріадна офсетна фарба NATURA V характеризується низькою міграцією, містить у складі рослинні компоненти, має дуже слабкий запах та відзначається високою концентрацією пігмента та доброю стабільністю на пресі.  

Серія фарб для листового офсетного друку ATQ

Фарба Brancher ATQ зарекомендувала себе на ринку розхідних матеріалів для поліграфії як продукція, що дозволяє отримувати відбитки надзвичайно високої якості при високій швидкості друку. Серед переваг серії ATQ – склад на основі сировини, що відновлюється, висока швидкість закріплення, стійкість до витирання та ін.

Серія масляних фарб Brancher KROMOPLAST

Фарби Brancher KROMOPLAST мають чудову адгезію до синтетичних та невпитуючих підкладів. Характеризуються високою інтенсивністю, є стійкими до витирання та подряпин і надзвичайно точно відтворюють кольори.

Також у компанії “Екотеп” Ви можете купити фарби для листового офсетного друку серій GRAVITY, FLUOinx, METALinx, PANTONE Krypto, PANTONE Natura V. Дізнайтесь більше про їхні основні характеристики за посиланням.

УФ фарба для офсетного друку від компанії Brancher

Сучасний офсетний друк вимагає винайдення нових ефективних рішень у сфері поліграфічних матеріалів. УФ фарба для листового офсетного друку – це поєднання високої якості та вражаючої швидкості отримання бажаного результату.

УФ фарба Brancher забезпечує швидке закріплення зображення на поверхні та гарантує його високу чіткість. Серед переваг УФ фарби для офсету – досить слабкий запах, високий глянець, низька температура закріплення, що дозволяє друкувати на чутливих до високих температур поверхнях.

Придбати УФ фарбу Brancher для листового друку ви можете у компанії “Екотеп”. Ознайомтеся детальніше з властивостями деякої продукції.

Серія офсетних УФ фарб FUSION XL

Високопігментована УФ-фарба Brancher FUSION XL підходить для друку на різноманітних невпитуючих підложках. Використовують продукцію серії для створення упаковки, етикетки, друку на пластикових картках. Фарба FUSION XL – це основа стабільного друку.   

Серія IMPACT

Фарби Brancher IMPACT належать до серії універсальних. Вони підходять для друку на металізованому папері та картоні, застосовуються у виготовленні вторинної упаковки харчових продуктів. Продукція IMPACT забезпечує швидке висихання, що значно підвищує продуктивність друкарського процесу.   

Додаткову інформацію про ці та інші пропозиції УФ-фарби Brancher в “Екотеп” дізнайтесь за посиланням.

Компанія “Екотеп” з особливою прискіпливістю відбирає товари для своїх клієнтів, тож сумнівів у надійності та ефективності продукції, з якою ми познайомили Вас у цій статті, бути не може.

Щоб замовити фарби для листового офсетного друку, зв’яжіться з нашими менеджерами. Також у нас Ви можете скористатися послугою змішування фарби.