На ринку лакофарбових матеріалів вагоме місце займає продукція від фірми “Brancher”. Товари від виробника вже багато років представлені в Україні. Технологи, що працють на французькій фарбі, відзначають високу якість представлених компонентів. Клієнти компанії “ЕКОТЕП” можуть придбати продукт від європейського виробника в будь-якій кількості. Куплений товар забезпечує якісне перенесення відбитка.

Цікава інформація про компанію Brancher

Компанія Браншер була заснована в далекому 1840 році. Невеликий паризький магазинчик, що спеціалізувався на продажі товарів для художників, почав поступово розростатися. Через кілька десятків років фірма вирішила розширити свій спектр діяльності: в двадцятих роках минулого століття представники “Brancher” починають спеціалізуватися на виробництві пігментів, лаків і фарб для офсетного друку.

Крім того, можна виділити наступні пам’ятні дати з історії компанії:

  • 1971 рік. Перенесення виробництва в комуну Велізі-Віллакубле. Компанія почала виробляти близько 2000 тонн продукції щорічно. Представники фірми поступово виходять на світовий ринок.
  • 2001 год. Заснована нова промислова площадка в Tremblay-Les-Villages (приблизно в 100 км на захід від Парижа).
  • 2019 рік. Придбання BRANCHER компанією TETU GROUP. Виробник почав орієнтуватися на виготовленні товару на екологічно чистому чорнилі.

Корисно знати! На сьогоднішній день 50% усієї виробленої продукції від Brancher йдуть на експорт. Представники Браншер є надійними партнерами фірми “ЕКОТЕП” вже протягом декількох десятків років.

Популярні серії фарби

Клієнти фірми “ЕКОТЕП” часто замовляють такі різновиди фарб від ” Brancher “:

  • ATQ (високопігментована серія фарби, яка використовується для забезпечення високої якості при підвищеній швидкості друку).
  • GRAVITY (Універсальна серія фарби, що підійде для великої кількості потреб).
  • NATURA (Серія фарби, що призначена для друку на харчовій упаковці. Вагомою складовою товару є рослинні компоненти).

Компанія із Франції виготовляє понад 1500 тонн фарби на рік, а також має понад 50 дистриб’юторів в різних країнах.

Замовте фарбу для офсетного друку в “ЕКОТЕП”, щоб насолодитися чудовим результатом. Тисячі задоволених замовників, що працюють на фарбі від Браншер, є головною гарантією високої якості продукції.

Зверніть увагу! У нашій компанії активно функціонує станція змішування пантонів. Ми зможемо виконати індивідуальне замовлення під клієнта всього за пару годин. Дізнатися ціну на товар від французького виробника дуже просто. Для цього достатньо зв’язатися з представниками “ЕКОТЕП” по одному з контактних номерів телефонів.