Поліграфія – це галузь промисловості, що пройшла декілька етапів розвитку. Маркетингові агентства, освітні центри, політичні партії та інші великі корпорації розвиваються саме завдяки послугам поліграфістів. Зусилля тисяч людей, плідна праця відомих вчених, а також поступовий технічних прогрес – це фактори, що позитивно впливають на галузь.

На сьогоднішній день поліграфія продовжує видозмінюватися. З’являються нові види отримання відбитків, а також удосконалюються старі. Найбільш популярними є такі способи друку:

 • офсетний;
 • флексографічний;
 • цифровий;
 • ксилографичний;
 • голографічний.

Мільйони людей з різних країн світу щодня стикаються з продукцією, надрукованій тим чи іншим методом.

Поліграфія: Топ-7 цікавих відомостей

Виділимо пару цікавих фактів зі світу поліграфії:

 1. Перший друкарський верстат був розроблений і створений в 1040 році. Таким чином, ще в 10 столітті коваль з Китаю зумів перенести на папір відбиток.
 2. Найпоширеніший вид друкованої продукції – це візитка. Прообразом цього товару служать невеликі картки, які в п’ятнадцятому столітті використовувалися в Піднебесній в якості запрошень на ділові зустрічі.
 3. Старі картриджі є одним з найбільших джерел забруднення планети. На сьогоднішній день порожніми картриджами реально обернути Землю приблизно три рази.
 4. Cambridge University Press – це найстаріша друкарня, яка продовжує свою діяльність. Вона була відкрита в 1584 році і з тих пір працює безперервно.
 5. Леонардо да Вінчі – автор найдорожчої книги в світі. Його роботу придбав Біл Гейтс за 24 мільйони доларів і передав в американський музей мистецтв.
 6. Найважча надрукована книга зараз знаходиться в музеї мистецтв Лондона, її вага дорівнює 320 кілограмам.
 7. Згідно з дослідженням компанії TNS Research Global, друкована реклама легше запам’ятовується, ніж електронна. Крім того, подібний вид рекламної продукції вважається більш довірчим. Дана галузь продовжує розвиватися.

Замовити товари для поліграфії може будь-хто за допомогою послуг компанії “ЕКОТЕП”. Ознайомитися з представленими матеріалами реально на сайті.