Український ринок поліграфії за часи Незалежності пройшов декілька етапів розвитку. Його невід’ємною частиною була і залишається компанія “ЕкоТеп”.

Ми надаємо послуги своїм партнерам вже протягом 25 років. Велика кількість постійних клієнтів – це головний показник високої якості послуг. Ми раді працювати зі старими та новими клієнтами. Індивідуальний підхід до кожного замовлення – це фактор, який вирізняє нас з поміж інших компаній.

Асортимент представленої продукції в компанії “ЕкоТеп”

Наша компанія постійно розвивається. Ми намагаємося бути на пульсі всіх подій на ринку, а також надавати нашим клієнтам високоякісний товар. Основними елементами, які представлені у нас на складі, є наступні позиції:

 • фарби;
 • лаки (вододисперсійні, УФ, масляні);
 • монтажні стрічки;
 • клеї;
 • ізопропіловий спирт;
 • плівки для ламінації;
 • фольга для тиснення.

Офсетные краски Natura V Brancher: пантон фото

Більшість товарів, що є у нас в наявності, представлені відразу декількома фірмами-виробниками. Ознайомитися з детальними характеристиками продукції можливо, звернувшись до спеціалістів нашої компанії.

Зверніть увагу! Ми готові привезти матеріали індивідуально під клієнта (навіть у випадках, коли товарна позиція наразі відсутня на складі). Деталі ви можете уточнити, зв’язавшись з представниками нашої компанії. 

Як зробити замовлення

Компанія “ЕкоТеп” відкрита для співпраці з новими клієнтами. Ми готові надати актуальні розцінки на товари, а також відправити продукцію на тест. В багатьох випадках ми йдемо назустріч клієнтами, надсилаючи певну кількість матеріалу безкоштовно для проведення тестування. Ми впевнені в якості представленого товару.

Новим замовникам варто виконати наступні прості дії:

 1. Зв’язатися з представниками компанії по контактному номеру телефону;
 2. Отримати якісну консультацію;
 3. При бажанні реально ознайомитися з детальними технічними характеристиками товару, а також протестувати його;
 4. Оформити замовлення;
 5. Оплачений товар реально отримати в найближчому відділенні САТу або Нової Пошти. Крім того, ми готові відправити товар адресно.

Для довідки! Доставка по Києву, Львову та Харкову здійснюється безкоштовно нашим представником.